Specialista/Asystent ds. Funduszy UE

Fundacja Euro-Most
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów.
Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 700 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE, zrealizowanych ponad 1 600 projektów.
Poszukujemy pracowników na stanowiska:
 Asystent

 Młodszy Specjalista

 Specjalista

 Koordynator Projektu
Dla osób z doświadczeniem możliwa również WSPÓŁPRACA
Mile widziani również studenci kierunków:
• technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia, matematyka do prac związanych z przygotowywaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.
Miejsce pracy: Fundacja Euro-Most Warszawa ul. Wiertnicza 138 lub ul. Krakowskie Przedmieście 79
Zadania:
• udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,
• budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
• opracowywanie biznes planów,
• weryfikacja wniosków o płatność.

Oferujemy

• pakiet opieki medycznej,
• rozwój pod okiem doświadczonych Koordynatorów Zespołów,
• partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,
• atrakcyjne zarobki oraz premie,
• niezbędne narzędzia pracy,
• najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej,
• atmosferę zaufania.
Aplikacje zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: @ Kontakt telefoniczny:

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !
Przesyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Fundację Euro-Most, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 138, 02-952 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)