Adwokat

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta dlatego, nie tylko doradzamy naszym klientom, ale także skutecznie rozwiązujemy ich sytuacje prawne.

Obszar naszego działania to m.in.:

Prawo karne,
Prawo Gospodarcze
Prawo cywilne,
Prawo handlowe,
Prawo rodzinne,
Prawo pracy,
Prawo upadłościowe,
Prawo restrukturyzacyjne,
Odszkodowania.

Więcej informacji na temat obszaru praktyki znajduje się na naszej stronie internetowej:

OBECNIE POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY: Adwokata specjalizującego się w prawie karnym.

Współpraca między Kancelarią a Adwokatem opierać będzie się przede wszystkim na współdziałaniu na rzecz Klientów Kancelarii. Główny zakres współpracy będzie opierał się na prawie karnym. Dlatego też poszukujemy Adwokata specjalizującego w powyższej dziedzinie prawa.

Nasza kancelaria ceni wychodzenie naprzeciw potrzebie kontaktu Adwokata z Klientem czego ponad wszystko oczekujemy, we współpracy z Adwokatem specjalizującym się w prawie karnym.

Zakres zadań w ramach współpracy obejmuje:

• aktywny kontakt z klientami Kancelarii oraz sądami, urzędami i innymi instytucjami,
• analiza spraw pod kątem przepisów prawnych,
• sporządzanie pism procesowych, pism do prokuratury, opinii prawnych i innych,
• uczestnictwo w rozprawach sądowych,
• reprezentowanie klientów przed, sądami i innymi instytucjami,

Aplikację w ramach współpracy, prosimy przesyłać na adres @ w temacie wpisując „Adwokat” lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: , od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)