Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Handlowiec w Branży OZE

NORD ENERGY POLAND S.A
  • Gdańsk, pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Nord Energy S.A poszukuje doświadczonego handlowca, który dołączy do
naszego zespołu sprzedażowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klienta i rozwijanie sieci kontaktów.

Wymagania

 Prawo jazdy kategorii B
 Doskonałe zdolności negocjacyjne i interpersonalne
 Wysokie kompetencje w planowaniu i realizacji strategii sprzedażowej
 Gotowość do pracy na zasadach B2B
 Doświadczenie w branży OZE będzie mile widziane, ale nie jest to wymagane

Oferujemy

 Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
 Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży
 Samochód służbowy premium za osiągnięcia wyznaczonych wyników
 Dodatkowe atrakcyjne nagrody , w tym egzotyczne wakacje dla najlepszych pracowników
 Cykliczne szkolenia i wsparcie merytoryczne
 Profesjonalne wdrożenie do pracy
Zadania:
 Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
 Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowej
 Doradztwo w zakresie rozwiązań związanych z OZE
 Raportowanie wyników i monitorowanie rynku
 Zawieranie umów z klientami

Jak aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz
z listem motywacyjnym na adres @ z tytułem ;Handlowiec ds. OZE - [Twoje
imię i nazwisko]
Termin składania aplikacji: 30.12.2023
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE