Scout / Data Collector Rzeszów

IMG Arena
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

IMG ARENA jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji danych i treści sportowych. Poszukujemy osób w Polsce, które podzielają naszą miłość do sportu i chcą odgrywać kluczową rolę w zbieraniu oficjalnych danych podczas wydarzeń piłkarskich na żywo.

Zbieramy dane z rozgrywek Fortuny 1 Ligi.

Obowiązki:
Jako Data Collector będziesz zbierać dane prosto ze stadionu (gole, rzuty karne, czerwone/żółte kartki, strzały i itp.) Twoja rola jest niezbędna do zapewnienia dokładności danych, które dostarczamy naszym klientom.

Godziny pracy:
Liczba godzin zależy od kalendarza rozgrywek w danym sezonie. Wymagamy obecności na godzinę przed meczem, przez cały mecz i około 15 minut po jego zakończeniu.

Wymagania

-Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Duża wiedza na temat piłki nożnej
-Ukończone 18 lat
-Dostęp do urządzenia z systemem Windows i rozdzielczością ekranu FULL HD (1920x1080) w celu ukończenia szkolenia online

Korzyści:
-45 € za każdy mecz
-Umowa freelancerska na 1 rok z możliwością przedłużenia
-Tablet
-Dostęp do materiałów szkoleniowych online
-Plan zwrotu kosztów podróży
-Bycie częścią światowej i stale rozwijającej się społeczności
-Wejście w dniu meczu będzie gwarantowane na podstawie oficjalnej akredytacji. Nie musisz płacić za żadne bilety, wstęp jest bezpłatny.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)