Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Księgowa / Księgowy

Perfekt Biuro Rachunkowe
  • Płock, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Obowiązki:
• księgowanie bieżących dokumentów: faktur kosztowych, towarowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych;
• obliczanie podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, JPK;
• bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych;
• sporządzanie sprawozdań do GUS;
• potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych.

Wymagania

• min. rok doświadczenia na stanowisku księgowej/-go
• znajomość zasad rachunkowości, przepisów prawa bilansowego, podatkowego;
• dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, po okresie próbnym na czas nieokreślony;
• możliwość rozwoju: dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje.