Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Przedstawiciel handlowy - Basco 2

Basco 2
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Ponad 70 000 produktów w ofercie, kilkadziesiąt milionów przejechanych kilometrów, niezliczona ilość rozdanych uśmiechów.
To właśnie Basco 2 – lider wśród firm z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej.
Doświadczenie czerpiemy z blisko 30-letniej działalności firmy na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i dobrą współpracę między pracownikami, gwarantując im stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju i bogaty program wsparcia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Basco 2 do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Obszar działania: województwo świętokrzyskie

Masz doświadczenie w branży techniki grzewczej i instalacyjnej? Chcesz mieć wpływ na to co robisz i jak wygląda Twój dzień pracy? Lubisz rozmowy z ludźmi? A prezentacja oferty firmy to dla Ciebie bułka z masłem? Spróbuj swoich sił w zespole Basco 2.

Twój zakres obowiązków

• Aktywna sprzedaż na terenie województwa świętokrzyskiego do obecnych, jak i nowych klientów
• Współpraca z kontrahentami i ich kompleksowa obsługa, utrzymywanie długotrwałych relacji
• Doradztwo w zakresie asortymentu będącego w ofercie handlowej firmy
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Przyjmowanie zamówień
• Prezentacja firmy w terenie
• Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

• Komunikatywność, otwartość, pozytywne nastawienie
• Doświadczenie w sprzedaży
• Znajomość techniki grzewczej i instalacyjnej
• Łatwość poruszania się w zagadnieniach technicznych
• Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
• Determinacja w realizacji celów
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B
• Chęć pracy w terenie
• Mile widziana znajomość lokalnego rynku

To oferujemy

• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• Elastyczne godziny pracy
• Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji
• Dedykowaną ścieżkę rozwoju zawodowego – awanse w strukturach firmy
• Przyjazne środowisko pracy
• Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
• Wdrożenie na początku ścieżki zawodowej

Benefity

• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Spotkania integracyjne
• Samochód, laptop i telefon służbowy

Dołącz do najlepszych! Razem możemy osiągnąć sukces!
Zostań częścią naszego zespołu!
Osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.