Pracownik biurowy do Działu Windykacji Sądowej

4 Grants sp. z o.o. sp. k.
  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pow. ostrowski

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Firma 4 Grants Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim zatrudni pracownika biurowego do Działu Windykacji Sądowej.

Praca biurowa od godz. 8:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku).

Wymagania

- Obsługa komputera
- Znajomość programu MS Excel oraz Word
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo i administracja)
- Znajomość teoretyczna lub praktyczna postępowania sądowego
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:
- Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
- Prowadzenie bieżącej korespondencji z sądami i pełnomocnikami
- Redagowanie pism
- Sporządzanie niezbędnych raportów

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie doświadczenia
- Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: biuro @ 4grants .pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 570.011.510.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)