Technik ds. Serwisu

AHS Polska Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

AHS Polska Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej, wieloletniej tradycji, będąca liderem na polskim rynku jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań i maszyn służących do transportu bliskiego.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań służących do przenoszenia różnego typu produktów, w sposób ograniczający pracę ręczną pracowników. Dążymy do optymalizacji i usprawnienia pracy oraz niekiedy do automatyzacji i robotyzacji procesów.

W praktyce oznacza to wytwarzanie rozwiązań na miarę potrzeb Klienta, które mają za zadanie zwiększyć jego produkcję i zmniejszyć koszty np. poprzez obniżenie kosztów pracy, zwiększenie jej efektywności, a także zminimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji oraz chorób zawodowych personelu.
Stawiamy na bezpieczeństwo, łatwość obsługi, zwiększenie tempa pracy oraz efektywność.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zlokalizowanej na Psim Polu, obecnie poszukujemy członka zespołu do Działu Technicznego: Jeśli szukasz pracy pełnej wyzwań i jesteś gotowy do poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia, to miejsce jest dla Ciebie!

Jako członek naszego zespołu otrzymasz:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
- szkolenia produktowe
- współpracę z gronem specjalistów
- systemy premii doceniające Twoje zaangażowanie i sumienność
- jasne ścieżki rozwoju i awansów
- praca jednozmianowa
- możliwość uczestniczenia w projektach na terenie całej Polski

Odnajdziesz się u nas, jeśli:

- jesteś dyspozycyjny i gotowy do wyjazdów służbowych
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
- posiadasz umiejętność obsługi elektronarzędzi
- masz doświadczenie w wykonywaniu prac technicznych
- cechuje Cię: zaangażowanie, terminowość, rzetelność i sumienność

Twoje codzienne zadania:

- montaż urządzeń obsługujących linie produkcyjne, procesy przemysłowe
- wykonywanie przeglądów serwisowych oraz napraw urządzeń
- szkolenie pracowników produkcji po montażu
- techniczne konsultacje telefoniczne
- budowanie dobrych relacji z klientami
- wyjazdy służbowe w ramach realizacji serwisu i montażu
- uczestniczenie w procesie tworzenia ulepszeń i indywidualizacji naszych
rozwiązań

Brzmi interesująco? Nie czekaj i prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Nie jesteś pewien czy spełniasz wszystkie kryteria? Nie rezygnuj -spróbuj swoich sił, a my pokażemy ci możliwe ścieżki rozwoju w naszej organizacji !
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)