Projektant instalacji elektrycznych- Inżynier elektryk

FFT
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

FFT Produktionssysteme Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiego koncernu FFT Produktionssysteme GmbH, który to od kilkudziesięciu lat należy do niemieckich liderów branży automotive specjalizujących się w planowaniu oraz wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Przed kandydatami stawiamy niepowtarzalną szansę na współpracę z największymi producentami w branży motoryzacyjnej oraz firmami wykorzystującymi nowatorskie metody produkcji.

Zadania:
- projektowanie instalacji elektrycznych w oparciu o normy i wymagania klienta w środowisku Eplan;
- kontrola dokumentacji elektrycznej oraz dobór rozwiązań technologicznych;
- przygotowywanie list materiałowych do zamówień;
- przygotowywanie raportów;
- współpraca z działami mechanicznym i planowania.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowanie elektryczne);
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane w branży automotive;
- znajomość Eplan;
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
pracę zdalną;
- pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe Warta, karta sportowa Multisport, lekcje z lektorem;
- ZFŚS - wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne;
- szkolenia podnoszące kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami;
- rozwój zawodowy w firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości, współpracującej z odbiorcami na całym świecie - jako generalny wykonawca pracujemy bezpośrednio z OEM's (VW, BMW, Daimler).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)