Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Novisa Development
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:
•Organizacja odbiorów technicznych lokali mieszkalnych przekazywanych nabywcom (przygotowywanie dokumentacji, uczestnictwo w trakcie odbiorów, komunikacja z nabywcami i inne czynności z tym związane);
•Reprezentowanie Spółki przed urzędami i instytucjami takimi jak: zakład energetyczny, gazowniczy itp., zarówno w trakcie standardowych procedur (przekazywanie dokumentacji, dostawa mediów dla klientów, nadzór nad montażem liczników itp.) jak i kwestiach wymagających indywidualnego trybu postępowania;
•Reprezentowanie Spółki w kancelarii notarialnej podczas zawierania umów deweloperskich oraz aktów notarialnych przenoszących własność lokali mieszkalnych na nabywców, w tym: kompletowanie wymaganej dokumentacji oraz współpraca z notariuszem w trakcie czynności przygotowawczych;
•Kontakty bezpośrednie, telefoniczne i mailowe z Klientami w sprawach wymagających bieżącej interwencji;
•Wsparcie recepcji w bieżących obowiązkach (rejestracja faktur, prowadzenie dziennika korespondencji itp. )
•Nadzór nad płatnościami/raport płatności klientów

WYMAGANIA:
•wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne, dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi klientów indywidualnych i instytucjonalnych;
•znajomość obsługi komputera (Word, Excel);
•prawo jazdy kat. B
•podjęcie współpracy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.
•Komunikatywność i otwartość na pracę z klientami

OFERUJEMY:
•Możliwości rozwoju
•Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
•Duży zakres samodzielności,
•Możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu
•Prywatną opiekę medyczną
•Dofinansowanie do kart sportowych
•Szkolenia specjalistyczne