Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Poszukujemy Superintendentów

WILSON SHIP MANAGEMENT
  • Gdynia, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Poszukujemy oddanego i zmotywowanego superimtendenta /kierownika suchego doku, który dołączy do naszego zespołu.

KIEROWNIK SUCHEGO DOKU/SUPERINTENDENT
Zadania pracownika :
• Przeprowadzanie przeglądów dokowania i klasy statków
• Raportowanie i kontrola kosztów remontów stoczni
• Upewnienie się, że dokowanie odbywa się zgodnie ze strategią konserwacji firmy
• Uczestnictwo w projektach związanych z remontami stoczni
• Monitorowanie stoczni i stoczni lokalnej w obszarach, w których przeprowadzane są naprawy.
• Informowanie kierownika technicznego statku o odstępstwach od istniejących planów
• Monitorowanie kultury bezpieczeństwa firmy, a także wymagania wewnętrzne i zewnętrzne

KWALIFIKACJE:
• Odpowiednie doświadczenie związane z naprawami statków
• Wykształcenie techniczne
• Zarządzanie projektami

CECHY OSOBISTE :
• Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
• Wysoka wydajność robocza
• Profesjonalnie wykwalifikowany, ciekawy i zaangażowany
• Zorientowany na rozwiązania i koszty

Wilson Ship Management oferuje :
• Ciekawe i pełne wyzwań zadania w międzynarodowym środowisku
• Dobre możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
• Konkurencyjne warunki zatrudnienia i bardzo dobre środowisko pracy

Zachęcamy do kontaktu z menadżerem floty Drydock i Projects Geirem Ove Kvalheimem pod numerem telefonu +47 997 49 672 w celu nieformalnej rozmowy lub wysłanie CV na adres email : @ , nr tel