Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

Fundacja Mini College
  • Kielce, świętokrzyskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Naukowe Przedszkole Mini College w Kielcach przy ulicy Klonowej poszukuje nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne.

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie: wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym oraz pedagogika specjalna - edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
- umiejętność współorganizacji kształcenia dziecka ze spectrum autyzmu
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność i dbałość o szczegóły, terminowość, dyspozycyjność, sumienność
- doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Obowiązki:
- współpraca z kadrą placówki
- dbanie o bardzo dobry kontakt z Rodzicami

Oferujemy

Umowę o pracę, praca w miłej atmosferze.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, empatycznych, wyrozumiałych, kreatywnych. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, zdobywanie nowych doświadczeń.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)