Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Specjalista ds. Marketingu i socjal media z j. rosyjskim

YOLO
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa zlecenie

YOLO - firma która zajmuje się legalizacją pobytu cudzoziemców na terenie Dolnośląskiego województwa. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnego i kreatywnego Specjalisty ds. Marketingu, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś pasjonatem marketingu, masz doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

Planowanie i nadzór nad kampaniami marketingowymi

Systematyczne prowadzenie profili firmowych Instagram, Facebook, wizytówki google, youtube

Opracowywanie materiałów marketingowych, w tym treści do mediów społecznościowych strony internetowej, newsletterów itp.

Współpraca z zespołem sprzedażowym w celu wsparcia procesu sprzedaży

Znajomość narzędzi marketingowych oraz platform reklamowych

Znajomość trendów w marketingu i gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego

Monitorowanie trendów w branży i proponowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu serwisów społecznościowych Facebook, Instagram, Tik Tok oraz Google Ads i Facebook Ads

Umiejętności planowania i realizacji działań marketingowych

Znajomość narzędzi analitycznych i umiejętności analizy danych z kampanii reklamowych

Kreatywność i umiejętność generowania nietypowych pomysłów

Znajomość trendów w marketingu online i offline

Biegła znajomość języka rosyjskiego

Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego

Umiejętność tworzenia i montażu treści fotograficznych oraz video, znajomość programów graficznych

To oferujemy

Praca w systemie hybrydowym 50% w biurze, 50% zdlanie

Możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu strategii marketingowej firmy

Pracę w przyjaznym środowisku, gdzie liczą się Twoje pomysły i zaangażowanie

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników

Jeśli masz chęć i zapał do pracy w dziedzinie marketingu i oraz czujesz, że mógłbyś/mogłabyś odnieść sukces w tej roli, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio zawierającego przykłady Twojej pracy za pomocą lento.pl