Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Asystent działu zakupów z orzeczeniem o niepełnosprawności

InnoThink
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla międzynarodowego Klienta z branży technologii finansowych i detalicznych poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent działu zakupów
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:
• zarządzanie bazą dostawców,
• wprowadzanie danych do bazy, aktualizacja statusów w bazie, wyjaśnianie rozbieżności,
• zarządzanie dostawcami,
• komunikacja przychodząca i wychodząca do dostawców,
• wsparcie przy negocjacji kontraktów.

Wymagania

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej B2) – warunek konieczny,
• znajomość Excela w stopniu bardzo dobrym (np. tabela przestawna),
• doświadczenie pracy w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku - mile widziane,
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
• wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• proaktywna postawa w wykonywaniu codziennych obowiązków,
• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej.
Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,
• benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, Multisport,
• pracę w systemie pracy zdalnej,
• oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.