Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Sales specialist chemicals

Zatorski Consulting
  • Katowice, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, lidera w branży dystrybucji surowców chemicznych dla przemysłu i produkcji z wieloletnią tradycją na rynku krajowym i europejskim poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań, chcą się rozwijać w międzynarodowym środowisku i współtworzyć sukces firmy.

Sales Specialist - chemical raw materials

Twój zakres obowiązków
Będziesz inspirować naszych klientów swoim otwartym podejściem, a tym samym przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju naszych relacji biznesowych.
Jako nasz pracownik będziesz odpowiedzialny za poszerzanie istniejących relacji z klientami oraz także pozyskiwanie nowych klientów we wszystkich sektorach (przemysł, produkcja) itp.
Podczas spotkań sprzedażowych będziesz udzielał porad dotyczących zastosowania naszych surowców oraz proponował rozwiązania dotyczące współpracy.
Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe – chemia, materiałoznawstwo
• Umiejętność budowania efektywnych i długotrwałych relacji handlowych
• Inicjatywa i konsekwencja w osiąganiu celów
• Komunikatywność, wysoka kultura biznesowa
• Elastyczność i zdolność przechodzenia między zadaniami
• Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Excela
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie związane z obsługą Klienta biznesowego będzie dużym atutem
• Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

• Pewną i dającą możliwość rozwoju pracę w firmie będącej w ciągłym rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące świadczenia socjalne, uzgodnione cele prowizyjne i premiowe
• Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
• Najlepszą wiedzę branżową wynikającą z lat międzynarodowej działalności
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe