Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Samodzielny księgowy/a

Julia
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Jesteś księgową/księgowym? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i stać się częścią zespołu?

Biuro rachunkowe Clever Tax mieszczące się na warszawskiej Pradze Południe zaprasza do aplikowania na stanowisko:

Samodzielnej/samodzielnego Księgowej/Księgowego

Obowiązki:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, handlowych

Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ryczałt,

Przygotowywanie sprawozdań finansowych,

Praca głównie w środowisku Comarch ERP Optima

Oczekiwania:

Wykształcenie kierunkowe (odpowiednie będą studia podyplomowe lub kursy księgowe)

Mile widziane doświadczenie w pracy z programem ERP Optima

Doświadczenie w kontaktach z urzędami skarbowymi, ZUS i innymi instytucjami,

Skrupulatność i zaangażowanie w powierzone zadania,

Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia,

Umiejętność efektywnej pracy w zespole,

Mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym.

Oferujemy

Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

Współpraca w oparciu o umowę o pracę/B2B,

Stałe szkolenia i możliwości awansu,

Elastyczne godziny pracy,

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Pracę w przestronnym i komfortowym biurze na Pradze Południe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych