Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Lenkowo s.c. Wioletta Kotarba-Kolber, Piotr Kolber
  • Świątniki Górne, małopolskie pow. krakowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Stanowisko: Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Polsko – Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO we Wrząsowicach (południe Krakowa), okolice Wieliczki, Mogilan, Myślenic (dobry dojazd).

Oferujemy

-satysfakcjonujące wynagrodzenie,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- wymiar czasu pracy: do ustalenia,

- prywatną opiekę medyczną (możliwość rozszerzenia na całą rodzinę),

- pakiet dodatkowych benefitów,

- możliwość realizacji awansu zawodowego,

- szkolenia,

- współpracę ze specjalistami: psycholog, logopeda, lektor języka angielskiego, asystent artystyczny, muzyczny,

- przyjazny zespół,

- pełne wyposażenie dydaktyczno – sprzętowe,

- kompleksowe wsparcie na etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy.

Twój zakres obowiązków:

- opieka nad grupą dzieci,

- przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,

- realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,

- współpraca z rodzicami,

- aktywna współpraca z zespołem.

Nasze wymagania:

- ukończone studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej,

- ciekawe pasje,

- umiejętność pracy z dziećmi, empatia,

- mile widziane: znajomość języka angielskiego, artystyczna smykałka.

Dojazd komunikacją miejską linie: 135, 215, 225, 254, 265 (przystanek Zbydniowice lub Wrząsowice nad Wilgą), prywatna linia: 15.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)