Monter kadłubów okrętowych od zaraz do 50 zł na rękę/h

Anna
  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Budowlaniec

Umowa zlecenie

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Dla naszego Klienta, lidera w branży stoczniowej, pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko Monter Kadłubów Okrętowych.

Obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim:

- wykonywanie obróbki blach i profili hutniczych;
- prefabrykowanie i montowanie kadłuba jednostek pływających

Oczekiwania:

- Co najmniej 3 mc doświadczenia stoczniowego na danym stanowisku monter kadłubów okrętowych.
- Czytanie rysunku technicznego.
- Znajomość zasad oraz umiejętności montażu kadłubowego (montowanie sekcji + bloków).
- Umiejętność pracy z palnikiem.
- Mile widziana znajomość języka polskiego.
- Umiejętność organizowania pracy własnej.
- Zaangażowanie i dyspozycyjność
- Gotowość do pracy na terenie stoczni w Gdyni

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- Dla najlepszych możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- Ubranie robocze i gwarancje comiesięcznej wypłaty
- Wynagrodzenie 32-50 zł netto w z zależności od doświadczenia
- Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdyni.

Zainteresowanych kandydatów spełniających wymagania zawarte w ogłoszeniu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: lub przesłanie cv za pośrednictwem portalu Lento.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Anthea Sp. z o.o. z siedzibą w: Św. Michała 100/6, 61-005 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz na poczet przyszłych ofert. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail wskazanym poniżej.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)