Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Key Account Manager

unity legal collaboration hub
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Firma Unity Legal Collaboration HUB od wielu lat zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz prawno-rachunkową obsługą dla firm z sektora IT i High-Tech poszukuje osoby do zespołu w dziale komunikacji i sprzedaży na stanowisko Key Account Managera.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów na rynku globalnym,
Działania mające na celu utrzymanie dobrej współpracy z klientami w zakresie bieżącej obsługi kontraktów, negocjowanie zmian warunków i przedłużania kontraktów,
Współpraca w zakresie organizacji serwisów związanych z prowadzonymi projektami i czynności niezbędne do uruchomienia nowych projektów,
Reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych,
Budowanie dobrych relacji z Klientami i przewagi konkurencyjnej firmy,
Działania sprzedażowe w zakresie prowadzonych przez firmę projektów powierzonych do realizacji,
Działania sprzedażowe w zakresie zawierania umów z nowymi klientami,
Współpraca ze wszystkimi działami w spółce oraz partnerami,
Współudział przy planowaniu działań strategicznych,
Udział w eventach firmy i partnerskich oraz innych dostępnych na rynku globalnym.

Wymagania

mile widziane doświadczenie i wiedzę w zakresie IT i HighTech
bardzo dobra organizacja czasu pracy
umiejętności handlowe
doświadczenie w pracy pod presją czasu i aktywne realizacje postawionych celów
prawo jazdy kat. B – czynne
język angielski lub rosyjski na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację

Oferujemy

ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych
benefity
niezbędne narzędzia pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.