Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Asystent do spraw sprzedaży i marketingu

goldenoreitc
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku IT, specjalizującą się w outsourcingu ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Pre-Sales & Marketing Specialist - Asystenta Sprzedaży, która chce się rozwijać w świecie IT i marketingu.
Opis stanowiska:
Pre-Sales & Marketing Specialist to osoba odpowiedzialna za pierwszą linię kontaktu z klientem. To rola, która wymaga szybkiego działania, otwartości, kreatywności oraz umiejętności obsługi klienta. Jej głównym celem jest ułatwienie pracy zespołu handlowego, zapewniając efektywny przepływ informacji oraz wsparcie w procesie sprzedaży.
Główne obowiązki:
Uczestniczenie w przygotowywaniu ofert sprzedażowych.
Obsługa bazy klientów oraz monitorowanie otrzymywanych i wystawianych faktur.
Wykonywanie czynności biurowych z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych.
Szukanie informacji o klientach, które mogą pomóc w procesie sprzedaży.
Kwalifikowanie leadów i uzupełnianie CRMa.
Pisanie do potencjalnych klientów.
Wsparcie handlowców w procesowaniu umów.
Follow-upowanie leadów, które przestały się odzywać.
Przekazywanie informacji o leadach do zespołu marketingowego.
Wsparcie sprzedawców w tworzeniu ofert.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne. Jeśli średnie- duuże doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami.
Doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Umiejętność pracy zespołowej i wysoka kultura osobista ze względu na bezpośredni kontakt z klientami.
Znajomość obsługi urządzeń biurowych.
Doświadczenie w marketingu będzie mile widziane, zwłaszcza umiejętność prowadzenia mediów społecznościowych i tworzenia kampanii marketingowych.
Kreatywność, pozytywne nastawienie oraz zapał do pracy.
Co oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub UZ.
Model pracy hybrydowy.
Biuro na zielonym warszawskim Żoliborzu.
Kameralny zespół składający się z 10 osób.
Młody zespół i przyjazną atmosferę pracy.
Ciekawą, motywującą pracę w której się nie zmęczysz i do której będziesz przychodzić z przyjemnością. Pracujemy 7 godzin dziennie.
Wysokie wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, otwartą na nowe wyzwania i chcesz rozwijać się w świecie IT i marketingu, dołącz do naszego zespołu!