Koordynator Terapii

Sotis sp. z o.o.
  • Gdynia, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy

prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych
opracowywanie indywidualnych programów terapeutycznych dla dzieci zgodnie z zasadami terapii SOTIS
prowadzenie regularnych obserwacji programów terapeutycznych dla dzieci zgodnie z zasadami terapii SOTIS
prowadzenie regularnych obserwacji postępów dzieci, w tym ich analiza
prowadzenie konsultacji i spotkań dla rodziców
prowadzenie dokumentacji terapeutycznej i oświatowej, pisanie opinii
udział w spotkaniach klinicznych zespołu
współpraca z innymi specjalistami pracującymi z dzieckiem
koordynacja oddziaływań terapeutycznych dziecka w trakcie całego dnia w ośrodku

Wymagania

Oferujemy

stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na umowę o pracę,
możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego,
rozwój merytoryczny w obszarze potwierdzonych naukowo technik terapeutycznych dla osób z autyzmem w modelu NPDC
szkolenia wewnętrzne,
wsparcie merytoryczne, superwizję,
możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)