Magazynier

Ted Gifted
  • Komorniki, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą działającą na rynku personalizowanych produktów wykonanych metoda sublimacji oraz rynku poligrafii od 13 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych ( leżaki, bandany, torby, smycze, maski, czapki, szaliki).
Nasza strona to

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Poznań- Plewiska

Zakres obowiązków :
- wyładunek i załadunek towarów,
- kompletacja dostaw,
- przygotowywanie i realizacja zamówień,
- weryfikowanie zapasów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji,
- dbałość o porządek w miejscu pracy
- właściwe prowadzenie i wypełnianie dokumentacji magazynowej
- inne prace magazynowe.

Wymagania :
- doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność pracy w zespole,
- pracowitość, odpowiedzialność
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- pracę w dynamicznej firmie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bf Promotion z siedzibą w Poznaniu przy ul. Żytniej 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)