Praca w kameralnej kawiarni

Kłodzka Cafe
  • Wrocław, dolnośląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Szukamy pracownika, część etatu w godzinach porannych, może od wiosny cały. Praca w osiedlowej, kameralnej kawiarni na Gaju, przy ul. Kłodzkiej.
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub b2b, preferowany status studenta/ucznia
Stawka: 23,50 zł/godz.

Wymagania

aktualna książeczka Sanepidu
Start: koniec września.

Zadania:
- budowanie relacji z naszymi gośćmi ️
- otwieranie kawiarni (włączanie świateł, maszyn w kuchni, przygotowanie sali i łazienki dla gości )
- serwowanie rzeczy z menu (mamy nieskomplikowane menu, głównie lody, kawa, herbata, soki i ciasta, gofry, kanapki)
- dbanie o czystość w całym lokalu (każdy ogarnia po sobie, jednak co jakiś czas trzeba posprzątać na poważnie )
- wsparcie przy organizacji imprez zamkniętych i warsztatów w kawiarni, idealnie jeśli chcesz coś poprowadzić, animować
- kontakt i obsługa dostawców (przywożą wszystko pod drzwi, trzeba pokwitować odbiór i czasem zapłacić)
- kontrola stanu produktów (dbamy o spokojne dostawy, unikamy braków i latania po mieście )
- wsparcie w marketingu (to ważne - szukamy kogoś, kto będzie się dzielił naszymi treściami, polecał i przyznawał do Kłodzkiej)

Jesteśmy otwarci na każdego, kto myśli o takiej pracy Może ktoś z Was albo mama którejś z Was szuka pracy. Nie trzeba dźwigać, nie ma szczególnie brudnej pracy. Miejsce jest świeżo zrobione.
Szukamy osoby przyjaznej, która lubi ludzi i szuka czegoś na dłużej. Nie jest konieczne doświadczenie w gastronomii, jednak przyda się sympatia do jedzenia i kawy
Nasi goście to przede wszystkim rodzice z dziećmi i dzieci bez rodziców

Prosimy o kontakt mailowy: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)