Koordynator usług porządkowych

Stnabest Sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteś pełen energii i gotów podejmować nowe wyzwania? Marzysz o pracy, która pozwoli Ci rozwijać umiejętności z zakresu zarządzania? Jeśli tak, to jesteśmy dokładnie tym, czego szukasz!

Stanowisko: Koordynator usług porządkowych

Miejsce Pracy: Rzeszów (ul. Połonińska 15)

Co możesz zyskać, dołączając do naszego zespołu:

• wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
• umowę o pracę lub współpracę B2B,
• sprzęt niezbędny do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
• prywatną opiekę medyczną LuxMed,
• ubezpieczenie grupowe NNW od PZU,
• lekcje języka angielskiego,

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:

• zarządzanie pracą zespołu sprzątającego,
• dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
• kontakt bezpośredni, telefoniczny i mailowy z klientami,
• ustalanie grafików dla zespołu sprzątającego,
• rekrutacja personelu,
• pilnowanie dokumentacji kadrowej,

Nasze oczekiwania:

• minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość j. angielskiego (mile widziana).

Czekamy na Twoją aplikację!

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)