Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Doradca klienta

MK Inspiracje
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- profesjonalna obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszej dla nich oferty
- sprzedaż oraz kontrola zamówień
- współpraca z Architektami
- opieka handlowa oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
- dbanie o wygląd i wystrój salonu

Nasze wymagania
- zainteresowanie designem
- kreatywność, sumienność oraz pozytywna energia
- rozwinięte umiejętności interpersonalne
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- znajomość trendów oraz doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
- umowa o pracę
- dodatkowy bonus do wynagrodzenia w postaci systemu prowizyjnego

Benefity
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- kawa / herbata

O nas
Salon meblowy MK Inspiracje | Polski design to mieszczący się Gdańsku Oliwie sklep oferujący wysokiej jakości meble tylko polskich producentów.