Praca w Przedszkolu w Pruszkowie

Dyrektor
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole w Pruszkowie zatrudni od października Nauczyciela, Pedagoga oraz specjalistów (logopedę, psychologa, terapeutę) w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:
Wychowanie i kształcenie dzieci.
Wykorzystanie praktycznych metod nauczania opartych na zabawie.
Dokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami.
Uwzględnianie celów i kompetencji uczniów w planie pracy.
Obserwacja relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.
Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.

Wymagania

Tytuł licencjata lub magistra.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi, współpracownikami oraz rodzicami i opiekunami.
Wysokie umiejętności dydaktyczne i przywódcze.
Rozległa wiedza na temat metod terapeutycznych.
Umiejętności planowania i organizacji czasu pracy.
Cierpliwość i elastyczność.

Oferujemy

Umowę o pracę.
Stabilność, dobrą atmosferę w pracy.
Szkolenia i warsztaty.
Możliwość połączenia pełnionych funkcji.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę w kameralnym przedszkolu w małych grupach 6-8 osobowych.
Pracę w młodym kreatywnym zespole.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)