Pielęgniarka/Pielęgniarz-w stacji dializ DaVita Nowy Tomyśl

DaVita
  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pow. nowotomyski

Inny

Umowa o pracę

DaVita z włoskiego oznacza "dawać życie". Na co dzień opiekujemy się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek. Troska o ich zdrowie jest naszym głównym zadaniem. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne metody leczenia i doskonalimy standardy opieki klinicznej, aby polepszyć jakość życia pacjentów. DaVita to nie tylko sieć stacji dializ - to drugi dom dla pacjentów. To wspólnota pacjentów i personelu medycznego.

Obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata do pracy w naszym zespole dializacyjnym w Nowym Tomyślu na stanowisku:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Zakres obowiązków:

przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy,

opieka nad pacjentami stacji dializ,

prowadzenie dokumentacji medycznej,

edukacja pacjentów.

Nasze oczekiwania:

chęć współtworzenia społeczności, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi,

zaangażowanie w powierzone obowiązki,

wykształcenie min. średnie medyczne,

aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

Powody dla których warto z nami pracować:

oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, bo przy wynagradzaniu naszych pracowników bierzemy pod uwagę ich zaangażowanie,

posiadamy unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „Najpierw społeczność, potem firma",

stwarzamy możliwość dopasowania grafiku do potrzeb życiowych pracowników,

badania wykazały że 90% z naszych pracowników ocenia, że w DaVita panuje świetna atmosfera,

oferujemy stabilne zatrudnienie w jednym z 63 ośrodków dializ DaVita w Polsce w oparciu o wybraną formę zatrudnienia (umowa o prace, kontrakt B2B, umowa zlecenie),

umożliwiamy nabieranie wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,

gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego.

Zainteresowana/ Zainteresowany? Aplikuj i rozpocznij karierę w DaVita Polska

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz na stronie davita.pl w zakładce Klauzule informacyjne.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)