Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Instalator - monter instalacji elektrycznych i teletechniczn

FlowConnect
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukuję osób na stanowisko montera instalacji teletechnicznych/pomocnika montera.

Zakres obowiązków:

• Wykonanie instalacji kablowych

• Montaż urządzeń elektrotechnicznych

• Instalacja systemów niskoprądowych (sieci LAN, przeciwpożarowych, kontroli dostępu, CCTV, systemów alarmowych, BMS)

• Instalacje elektryczne i teletechniczne dla budynków użyteczności publicznych / fabryk

Wymagania

• Umiejętność pracy w zespole

• Mile widziane wykształcenie elektryczne, elektrotechniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku

• Dokładność i zaangażowanie

• Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami

• Znajomość systemów SSP, SSWIN, SKD, BMS, CCTV będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Umowę o pracę po okresie próbnym (1m-c)

• Atrakcje wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania

• Terminowe wypłaty wynagrodzeń

• Pracę 4 dni w tygodniu

• Pracę w młodym i ambitnym zespole

• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

• Niezbędne i nowoczesne narzędzia do pracy

•Praca w Bydgoszczy

CV proszę wysyłać za pośrednictwem Lento w razie pytań kontakt pod nr telefonu