Młodszy specjalista ds. obsługi z j. niemieckim

DIG-NET Lenart
  • Baranów, wielkopolskie pow. kępiński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

DIG NET sp. z o. o. sp. k. – właściciel marki Lenart – to producent wielozadaniowych, modnych i przyjaznych mebli skrzyniowych do sypialni, salonów, jadalni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do przedpokoi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów połączonych pasją do dobrego designu i funkcjonalnych rozwiązań dla domu. Naszą misją jest ułatwianie życia codziennego, dlatego projektujemy dobrze przemyślane, łatwe w aranżacji, wielofunkcyjne meble, o ciekawym wzornictwie, które pozwalają stworzyć wygodne i przytulne wnętrza.

Obecnie szukamy do zespołu pozytywnej Osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Miejsce pracy: Mroczeń 65 A

Zadania:

Zapewnienie klientom najwyższego standardu obsługi klienta w języku niemieckim

Doradztwo w zakresie produktu i oferty

Systematyczne i dokładne wprowadzenie zamówień do systemu i monitoring ich terminowej realizacji

Systematyczne i dokładne wprowadzanie zgłoszeń reklamacyjnych i monitoring ich terminowej realizacji

Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klientów

Dbałość o zapewnienie ciągłości sprzedaży ,dostępności produktów i odpowiedniej wielkość obrotów dzięki monitorowaniu poziomu i struktury zapasów

Monitoring i kontrola należności klientów

Nasze wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)

Dobra znajomość zasad gramatyki i ortografii języka niemieckiego

Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon

Wysoka kultura osobista

Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym

Samodzielność, proaktywność i dbałość o wysoką jakość pracy

Biegła obsługa komputera (w tym excel, word, outlook)

To co możemy Tobie dać na początku drogi w Lenart:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Pakiet szkoleń oraz przejrzystą ścieżkę kariery

Długofalową współpracę (stabilne zatrudnienie)

Bardzo dobrą atmosferę opartą na partnerstwie i otwartości

Zespół, który będzie służył wsparciem na początku Twojej przygody w naszym przedsiębiorstwie

Kontakt z najnowszą technologią branży meblarskiej

Owocowe czwartki, dodatkowe ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne

Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych dokumentach w celach rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości przez Administratora danych osobowych tj. Dig-Net Sp. z o.o., sp.k, Mroczeń 65a, 63-604 Mroczeń. Ponadto oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i w przypadku niepodania danych nie będzie to możliwe”.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)