Boguchwała- Kelner Barman

Boguchwalskie Forum Rozwoju
  • Boguchwała, podkarpackie pow. rzeszowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Boguchwalskie Forum Rozwoju poszukuje osoby na stanowisko Kelner/Barman; Praca w restauracji Genius Loci w Boguchwale

Oferta skierowana jest dla osób, które:
•Posiadają status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie
•Preferowani kandydaci/Kandydatki w wieku 30+

Zakres zadań na stanowisku:
•Obsługa gości w restauracji, zapewnienie im wysokiej jakości obsługi
•Przyjęcie zamówień i przekazanie ich do kuchni
•Serwowanie posiłków i napojów zgodnie z zamówieniem
•Obsługa imprez okolicznościowych
•Udzielanie informacji o menu oraz dostępnych napojach
•Obsługa kasowa i przyjmowanie płatności
•Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy i w sali restauracyjnej
•Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
•Współpraca z personelem kuchni w celu zapewnienia płynności i efektywności obsługi gości
•Dbanie o dobre relacje z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku restauracji.

Oczekujemy:
•Pozytywnego nastawienia, chęci długoterminowego związania się z firmą i rozwoju zawodowego
•Wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania relacji
•Posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
•Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta restauracyjnego będzie mile widziane

Oferujemy

•Praca w pełnym wymiarze godzin
•Praca w ramach Umowy o pracę
•Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
•Brak nudy:)
•Darmowe obiady pracownicze

Aplikacje prosimy wysyłać na adres email @ kontakt telefoniczny ; zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)