Kucharz lub Pizzerman Boguchwałą

Boguchwalskie Forum Rozwoju
  • Boguchwała, podkarpackie pow. rzeszowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy Kucharza/ Kucharki lub Pizzermana, praca w Boguchwale, restauracja Genius Loci
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dań zgodnie z przepisami i standardami restauracji
Odpowiedzialność za przygotowanie wszystkich składników i produktów potrzebnych do wyprodukowania dań
Wykonywanie różnych technik kulinarnych, takich jak smażenie, gotowanie, pieczenie, grillowanie, itp.
Zachowanie czystości i porządku w kuchni, w tym utrzymanie higienicznych standardów sanitarnych
Zarządzanie zapasami i zamawianie produktów
Monitorowanie i kontrolowanie jakości potraw, w tym odpowiednie doprawienie
Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego, aby zapewnić płynny przebieg procesu przygotowywania posiłków
Przestrzeganie wszelkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w kuchni
Oczekujemy:
Doświadczenie w pracy jako pomoc kuchenna/kucharz min. 1 rok
Pozytywne nastawienie do życia, chęć długoterminowego związania się z firmą i rozwoju zawodowego
Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania relacji
Dyspozycyjność również w weekendy
Chęć do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności kulinarnych
Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
To oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach kulinarnych
Brak nudy:)
Stałe i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Prosimy wysyłać CV na adres e-mail: @ lub @
kontakt telefoniczny
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)