Koordynator personalny z j. niemieckim

Continum sp. z o.o.
  • Racibórz, śląskie pow. raciborski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą z branży budowlanej.
Prowadzimy duże budowy przemysłowe na terenie Niemiec.

Poszukujemy osoby na stanowisko koordynator pracowników:

Twoje zadania:
- Czynne pozyskiwanie nowych pracowników z terytorium Polski oraz obsługa obecnych pracowników delegowanych do pracy w Niemczech,
- Wsparcie pracowników w przygotowaniu do pracy (m.in. przygotowanie dokumentów do zatrudnienia pomoc w zakwaterowaniu),
- Pomoc w komunikacji Pracownicy - Centrala (tłumaczenia)
- Kontakt telefoniczny z Pracownikami
- Rozliczanie ewidencji czasu pracy zatrudnionych pracowników,
- Nadzór nad utrzymaniem niskiej rotacji i absencji,

Wymagania

- Umiejętności handlowych, komunikatywności, swobody w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, orientacji na Klienta
- Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności
- Umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
- Znajomości języka niemieckiego
- Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na pełen etat
- stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)