Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne)

Business Bridge Group Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce - osoby do pracy, na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy na powierzonym obszarze,
efektywna i dynamiczna sprzedaż produktów, analiza rynku, rozwój sprzedaży,
dbałość o budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
doradztwo klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę względem ich potrzeb,
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
jesteś osobą pozytywnie nastawioną, zorientowaną na sukces, a także wykazujesz inicjatywę i kreatywność w działaniu,
posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne, szczególnie komunikacyjne,
znajomość branży poligraficznej w druku cyfrowym jest Twoim dodatkowym atutem,
masz prawo jazdy kat. "B" (dodatkowy atut).

Otrzymasz w zamian:

elastyczny system zatrudnienia dopasowany do Twoich preferencji,
możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,
wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży,
pakiet szkoleń adaptacyjno-rozwojowych,
narzędzia pracy (telefon, laptop),
możliwość korzystania z gotowych baz klientów.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przesłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)