Praca Opiekunka w Klubie Dziecięcym Mali Europejczycy w Łodz

Centrum Edukacyjne Discovery
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Centrum Edukacyjne Discovery zatrudni opiekunki do nowego Klubu Dziecięcego „Mali Europejczycy”

Poszukujemy osób czułych i pozytywnie nastawionych do małych dzieci, kreatywnych, cierpliwych, odpowiedzialnych, komunikatywnych, lubiących pracować w zespole.

Lokalizacja: Łódź, centrum

Wymagane kwalifikacje/ dokumenty:

- kurs opiekuna, wykształcenie pedagogiczne lub inne przewidziane ustawą z dn. 4. lutego 2011 roku o opiece nad dziećmi do lat 3,

- niekaralność, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- stan zdrowia pozwalający na pracę z małymi dziećmi,

- mile widziane roczne doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.

Zakres obowiązków:

- zapewnienie dzieciom opieki zbliżonej do warunków domowych,

- prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dzieci do lat 3,

- współpraca z rodzicami, wspieranie i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi,

- wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi: karmienie, mycie, układanie do snu, przewijanie,

- wydawanie, podgrzewanie posiłków.

Oferujemy

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 (według zmiany),

- umowę o pracę po odbyciu okresu próbnego,

- wynagrodzenie: podstawa + premia co miesiąc

- pracę w świeżo wyremontowanej, nowoczesnej palcówce w centrum Łodzi,

- szkolenie BHP, kurs pierwszej pomocy

Praca od października. Szkolenia we wrześniu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: @

Proszę o dodanie do cv klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)