Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Doradca finansowy

Iwona
  • Żukowo, pomorskie pow. kartuski

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
Do nowego oddziału w Żukowie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko Pośrednika finansowego. Twoim głównym celem będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż różnorodnych produktów ubezpieczeniowych, kredytów i leasingów. Będziesz odpowiedzialny/a za budowanie relacji z klientami i świadczenie im profesjonalnych usług ubezpieczeniowych/kredytowych/leasingu.

Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych/kredytowych/leasingu.
Doradztwo klientom w zakresie wyboru odpowiednich produktów,
Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
Opracowywanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Współpraca z zespołem sprzedażowym w celu osiągnięcia wspólnych celów.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe.
Doświadczenie w sprzedaży lub obszarze usług finansowych będzie dodatkowym atutem.
Umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w działaniu.
Zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagradzania składający się z prowizji od sprzedaży i bonusów.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej.
Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
Możliwość awansu w firmie.

Jak aplikować:
Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV na adres email: @ W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Pośrednika finansowego". Aplikacje będą przyjmowane do 15 września 2023 roku.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów!