Asystent/ka Zarządu

IDEA
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Organizacja o długoletniej tradycji poszukuje doświadczonej Asystentki Zarządu, która będzie wsparciem dla kierownictwa zarządu spółki w codziennych zadaniach zarządczych. Oferujemy dynamiczną atmosferę pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawe wyzwania.

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Zakres obowiązków:

-Organizacja i zarządzanie kalendarzem Zarządu, w tym planowanie spotkań i podróży służbowych.
-Przygotowywanie dokumentów i raportów na potrzeby Zarządu.
-Koordynacja oraz obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym jej rejestracja.
-Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnego przepływu informacji.
-Asystowanie przy spotkaniach, konferencjach oraz przygotowywanie protokołów.
-Witanie gości oraz ich rejestracja.
-Organizacja i obsługa spotkań, wideokonferencji i wydarzeń firmowych.
-Zakupy biletów lotniczych, rezerwacja hoteli.
-Rozwiązywanie problemów i wsparcie w różnorodnych projektach.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe.
-Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
-Dyspozycyjność w różnych godzinach pracy, między 8:00 a 20:00, z możliwością elastycznego dostosowania grafiku (praca w zespole asystenckim).
-Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
-Znajomość narzędzi Google oraz biegła obsługa kalendarza Google.
-Znajomość innych narzędzi pakietu Google Workspace (Google Docs, Google Sheets, Google Slides itp.).
-Doskonałe umiejętności dyplomacyjne i wysoka kultura osobista.
-Umiejętność zachowania poufności i zaufania w pracy z poufnymi informacjami.
-Znajomość standardów i protokołu zachowania w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach.
Mile widziana znajomość j. niemieckiego - znajomość na poziomie C1 zwalnia z konieczności posługiwania się j. angielskim.

Oferujemy

-Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia wśród profesjonalnego zespołu.
-Przyjazną atmosferę pracy i elastyczny czas pracy.
-Możliwość współpracy z dynamicznym i zgrany zespołem, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, dyskretną, o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych i chęcią rozwoju w roli Asystentki Zarządu, zachęcamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)