Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Specjalista IT, Żory

HR Project Spzoo
  • Żory, śląskie pow. Żory

Informatyk

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty IT.

Zakres obowiązków:
-rozwiązywanie problemów związanych z systemami informatycznymi;
-weryfikacja przestrzegania przez użytkowników przyjętych polityk
bezpieczeństwa;
-zarządzanie środowiskiem serwerowym;
-zarządzanie eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania, w
tym również jego serwis;
-konfigurowanie komputerów dla pracowników, dbanie o prawidłowe ich
działanie oraz zainstalowanych na nich aplikacji, konfiguracja oraz dbanie
o wykonywanie kopi zapasowych danych;
-rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych w zakresie sprzętu i
oprogramowania;
-ochrona przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci publicznej gdzie
przetwarzane są dane osobowe;
-monitorowanie systemów oraz infrastruktury informatycznej;
-prowadzenie dokumentacji technicznej, sprzętowej;
-prowadzanie dokumentacji do wymagań TISAX;
-współpraca przy przygotowaniu, wdrażaniu oraz respektowaniu przez
pracowników dokumentacji ochrony danych osobowych;
-utrzymywanie środowiska oraz aplikacji w ruchu;
-informowanie pracowników z zakresu spraw związanych z tematyką
ochrony danych osobowych, szkolenia;
-monitorowanie i cykliczna weryfikacja poprawności wykonania backupów.

Oczekiwania:
-wykształcenie min. średnie techniczne o profilu informatycznym lub
pokrewne, (mile widziane osoby po techniku informatycznym, studenci
zaoczni);
-doświadczenie w zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok;
-znajomość obsługi systemów operacyjnych z rodziny MS Windows 10/11
oraz pakietu MS Office 2013/2016/2019;
-bardzo dobra znajomość budowy komputera;
-znajomość Windows Serwer 2012 R2, 2016, 2019;
-znajomość zagadnień związanych z Active Directory, GPO;
-Znajomość zasad działania sieci LAN, Wi-Fi, WAN oraz usług w niej
występujących;
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
-Otwartość na poznawanie nowych technologii i rozwiązań;
-Komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
-umiejętność pisania i zmiany skryptów;
-umiejętność konfiguracji przełączników sieciowych;
-znajomości zagadnień wirtualizacji;
-znajomość sprzętu firmy Dell, HP, Netgear, Cisco;
-znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT;
-znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Program poleceń pracowniczych;
-Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia;
-Szkolenia.