Przedstawiciel handlowy

FPH REWANŻ
  • Płock, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Produkcyjno- Handlowa REWANŻ Tomasz Wojarski zatrudni pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Praca w Nowym Miszewie k. Płocka. lub hom office.W celu rozbudowania bazy odbiorców Mile widziani kandydaci z okolic
Grodzisk Mazowiecki.
Łódź
Mszczonów
Błonie
Od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania oraz zorientowania na wysokie wyniki sprzedaży. Obowiązkowe prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego z telefoniczną obsługą klienta.

Oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjną premię od zrealizowanych celów
- niezbędne szkolenia związane z rodzajem wykonywanej pracy
- auto firmowe do dyspozycji handlowca
- laptop, telefon
- materiały do pracy (baza klientów potencjalnych i aktywnych)
Zakres obowiązków:
-obsługa klientów w zakresie sprzedaży materiałów opakowaniowych
-realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
-raportowanie zrealizowanych działań
-reprezentowanie firmy i budowanie wizerunku firmy poprzez wyjazdy /spotkania z klientami i udział w targach branżowych
Zainteresowane osoby proszę o przesłania aplikacji na podany w ogłoszeniu adres e-mail.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)