Operator Wózka Widłowego

Adecco
  • Trzebownisko, podkarpackie pow. rzeszowski

Magazynier

Umowa o pracę

The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Oferujemy

-Zatrudnienie bezpośrednio u jednego z naszych klientów
-Umowę o pracę na pełny etat
-Możliwość podjęcia pracy od 'zaraz'
-Bogaty pakiet benefitów
-Pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
-Możliwość rozwoju w branży automotive
-Bezpłatny parking przyzakładowy
-Możliwość dojazdów do pracy komunikacją miejską - przystanek bardzo blisko od zakładu pracy

Wymagania

-Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny
-Dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:
-Przygotowywanie i kompletowanie towarów do wysyłki - zgodnie z zamówieniem klientów
-Transport materiałów na terenie magazynu przy pomocy wózka widłowego
-Inne zlecone prace magazynowe
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)

Podobne oferty pracy