ROBOTNIK BUDOWLANY - ZATRUDNIĘ

MONTERES SP. Z O.O.
  • Przeworsk, podkarpackie pow. przeworski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma budowlana w branży: instalacje i sieci sanitarne, zatrudni:

ROBOTNIKÓW BUDOWLANYCH

MONTERÓW INSTALACJI I SIECI SANITARNYCH

Twój zakres obowiązków:

Zatrudnimy samodzielne i odpowiedzialne osoby z doświadczeniem w zawodzie oraz chętne osoby do przyuczenia.

Nasze wymagania:

mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

O nas:

Firma MONTERES Sp. z o. o. z siedzibą w Przeworsku rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Firma świadczy usługi w zakresie:

• wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych,

• wykonywanie wentylacji mechanicznej hal produkcyjnych oraz pomieszczeń biurowo-socjalnych wraz z dostawą i uruchomieniem central wentylacyjnych,

• wykonywanie klimatyzacji pomieszczeń,

• wykonywanie instalacji gazowych zasilających centrale wentylacyjne,

• wykonywanie całości technologii kotłowni gazowych,

• wykonywanie instalacji CO,

• wykonywanie sieci wodociągowych,

• wykonywanie modernizacji istniejących studni głębinowych,

• wykonywanie montażu pompowni ścieków,

• montaż stacji podnoszenia ciśnienia na instalacji wodociągowej,

• wykonywanie białego montażu,

• wykonywanie instalacji sprężonego powietrza.

Spółka MONTERES posiada doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i inżynierską. Największą siłą sprawczą spółki MONTERES jest zespół doświadczonych monterów instalacji i sieci sanitarnych, robotników budowlanych oraz operatorów koparko-ładowarek.

Nie zwlekaj i dołącz do Naszego zespołu!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)