MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Agencja Pracy Select
  • Kleszczów, łódzkie pow. bełchatowski

Magazynier

Umowa o pracę

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: OPERWÓZEK/2023
Miejsce pracy: Kleszczów
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Obsługa wózka widłowego.
– Kompleksowa obsługa magazynu.
– Przyjęcia i wydania produktu gotowego z magazynu.
– Prace przy rozliczeniach, tworzeniu raportów, inwentaryzacjach.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Uprawnienia UDT na wózki widłowe-warunek konieczny.
– Praca zmianowa od poniedziałku do piątku, I zmiana 6-14, II zmiana 14-22.
– Umiejętność pracy zespołowej oraz zarządzania swoim czasem pracy.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Wynagrodzenie ustalane indywidualnie podczas rozmowy na podstawie umiejętności i doświadczenia.
– Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową (maksymalny okres zatrudnienia 18 miesięcy- później możliwość przejścia bezpośrednio do firmy).
– Premie do wynagrodzenia.
– Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie dbającej o warunki pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)