Zatrudnimy ratownika medycznego

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień
  • Ciechocinek, kujawsko-pomorskie pow. aleksandrowski

Inny

Umowa zlecenie

Praca zdalna

RATOWNIK MEDYCZNY

Oddział detoksykacyjny oraz terapia stacjonarna i ambulatoryjna.

miejsce pracy: Ciechocinek

 woj. kujawsko-pomorskie
 rekrutacja zdalna
 elastyczne godziny pracy
 część etatu (zlecenie lub samozatrudnienie )
 poziom stanowiska: specjalista
Twój zakres obowiązków:
 zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta zgodnie z obowiązującymi
standardami
 opieka nad pacjentami
 prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami
Nasze wymagania:
 doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza
 wykształcenie kierunkowe
 ukończone kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne w zakresie pielęgniarstwa (EKG, reanimacja i
resuscytacja krążeniowo- oddechowa) będą dodatkowym atutem
 znajomość programów MS Office ( Word, Excel)
To oferujemy:
 elastyczny grafik pracy
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)