Doradca Klienta

PZU
  • Skierniewice, łódzkie pow. Skierniewice

Księgowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
Realizacja planów sprzedażowych
Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU
Przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń
Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
Budowanie portfela klientów

Nasze wymagania:
Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych
Praktyczna znajomość technik sprzedaży
Ukończone studia wyższe – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość
Znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy:
Motywujący system wynagrodzeń
Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
Opieka medyczna w PZU Zdrowie
Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)

Szczegóły oferty pracy znajdziesz poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)