Projektant Deskowań/Szalunków

Arnold
  • Głogów, dolnośląskie pow. głogowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Wykonywanie projektów deskowań i rusztowań nośnych dla konstrukcji żelbetowych (w tym wykonywanie podstawowych obliczeń statyczno – wytrzymałościowych).

• Wykonywanie zestawień materiałowych przy współpracy z Działem Handlowym i Działem Obsługi Klienta.

• Przygotowywanie ofert techniczno – handlowych wynajmu deskowań i rusztowań nośnych.

• Kontakt z przedstawicielami budów w sprawach związanych z przygotowaniem projektów i ofert oraz doradztwo techniczne na budowach

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe w kierunku budownictwo, bądź pokrewne lub osoby w trakcie nauki

• Znajomość programu AutoCAD i MS Office.

MILE WIDZIANA:

• Znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie • Karta benefit Multisport. • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin. • Pracę w młodym zespole ludzi z pasją, w organizacji stawiającej ambitne cele.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)