Frezer

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
  • Konopiska, śląskie pow. częstochowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje 120 rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Frezer

Opis stanowiska

- dorabianie części zamiennych do maszyn przy pomocy tokarek, frezarek, pił, szlifierek itp.
- realizacja bieżącej produkcji w zakresie obróbki skrawaniem na urządzeniach konwencjonalnych

Wymagania

- wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym lub pokrewnym technicznym
- umiejętność posługiwania się urządzeniami obróbki skrawaniem lub chęć nauczenia się
- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub absolwent po szkole do przyuczenia
- chęć związania się z firmą na dłuższy okres czasu

Co oferujemy

- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
- interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
- stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)