Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.01.2024

PILNIE ZATRUDNIMY!!! PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ / RATOWNIK

Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Sosnowcu
  • Sosnowiec, śląskie

Opiekun

Umowa o pracę

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Nr 1 w Sosnowcu
prowadzi nabór na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ / RATOWNIK MEDYCZNY
- wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy,
- praca w systemie równoważnym, w godz. 7.00 - 19.00, 19.00 - 7.00,
- rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony,
- miejsce wykonywania pracy: Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Sosnowcu.
Wymagania od kandydatów:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka / pielęgniarz / ratownik medyczny,
- prawo wykonywania zawodu / dyplom w zawodzie / certyfikat kwalifikacji zawodowej,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność i swobodę tworzenia dobrych relacji z otoczeniem,
- umiejętność pracy zespołowej, jak i samodzielnej,
- kreatywność oraz zapał do pracy,
- sumienność, uczciwość, empatia i pozytywna postawa.
Zakres obowiązków, m. in.:
- świadczenie usług na rzecz Mieszkańców należących do kompetencji pielęgniarki.
- wykonywanie zabiegów pielęgniarskich wg zleceń lekarskich.
- wykonywanie pomiarów parametrów życiowych, w tym między innymi ciśnienia tętniczego krwi, saturacji, glikemii, zgodnie z potrzebami.
- przygotowywanie Mieszkańców do zabiegów i badań diagnostycznych.
- wzywanie karetki pogotowia lub lekarza z opieki całodobowej w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia Mieszkańca.
- udzielanie wszelkiej pomocy przedlekarskiej w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
- informowanie rodzin i opiekunów o pobycie mieszkańca w szpitalu.
- natychmiastowe reagowanie na system przyzywający – alarmowy.
- prowadzenie dokumentacji pracy, w tym między innymi: książki raportów pielęgniarskich, książka zabiegów pielęgniarskich, książka iniekcji.
- pomoc w karmieniu Mieszkańców wymagających szczególnej pomocy, a w razie konieczności pomoc w karmieniu pozostałych Mieszkańców.
- opieka nad Mieszkańcami w trakcie wyjazdów na konsultacje lekarskie;
- współpraca z opiekunami;
- udzielanie wsparcia nowoprzyjętym Mieszkańcom w procesie adaptacji do nowych warunków życia w Domu.

Dane pracodawcy
Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Sosnowcu, ul. gen W. Andersa 81B
Tel: 32 266 50 42
Osoba do kontaktu:
Ilona Magdziorz
Kierownik Działu Medyczno - Opiekuńczego