Kreślarz konstrukcji żelbetowych

Zbuduj
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z ciągłym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kreślarz CAD,
Miejsce pracy: Bielsko-Biała,
( możliwość zatrudnienia studenta studiów zaocznych na kierunku budownictwo)

Opis stanowiska pracy:
 wykonywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych,
 kompletowanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

 podstawowa znajomość programu Auto Cad/ZW Cad,
 znajomość podstaw z zakresu rysunku technicznego,
 umiejętność pracy w zespole,
 terminowa realizacja powierzonych zadań,
 estetyka i wysoka jakość pracy,
 znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,
 mile widziana znajomość jeżyka niemieckiego

Oferujemy

 po pomyślnie zakończonym okresie próbnym zapewniamy długotrwałą współpracę i możliwości rozwoju zawodowego,
 elastyczne godziny pracy
 ciekawą ścieżkę rozwoju
 dajemy możliwość rozwoju nie tylko na poziomie projektowania ale również umożliwiamy praktyczne zapoznanie się z tematem oraz zdobycia bezcennego doświadczenia,
 wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.
 pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy wysyłać CV na adres: @
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)