Brygadzista

HALDEK
  • Tarnów, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Haldek wykonująca pokrycia dachowe tradycyjne i nowoczesne oraz elewacje z płyt warstwowych poszukuje do pracy Brygadzisty.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty

- doświadczenie w wykonywaniu prac blacharskich/dekarskich, montażu płyt warstwowych

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia na ładowarki, podesty ruchome

- dyspozycyjność, rzetelność, punktualność

Obowiązki:

- sprawne organizowanie pracy własnej oraz podległego zespołu

- planowanie i organizowanie potrzebnych materiałów oraz sprzętu niezbędnych do realizowania danego etapu prac - nadzór nad prawidłową realizacją wyznaczonych celów oraz harmonogramu terminu robót

- nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp podległych pracowników

- bieżąca organizacja frontów robót

- udział w spotkaniach koordynacyjnych, naradach

- ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz z działem logistyki firmy

Oferujemy

- Wynagrodzenie wypłacane na czas - Wysokość wynagrodzenia zależna od umiejętności i doświadczenia - Zapewniamy ubrania robocze oraz sprzęt ochrony osobistej (kaski, szelki bezpieczeństwa do pracy na wysokości, itp.) - Możliwość rozwoju osobistego (dodatkowe szkolenia) - Posiadamy nowoczesne maszyny i sprzęt budowlany - Praca na miejscu oraz w delegacji(pn-pt)

Zgłoszenia rekrutacyjne prosimy kierować na adres e-mail : @ z dopiskiem

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Haldek Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)