ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

ZUN
  • Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromonter instalacji elektrycznych.
Lokalizacja - Siewierz, Tychy, Kraków, Warszawa.

Zakres obowiązków:
• montaż instalacji elektrycznych
• konserwacja instalacji
• montaż oświetlenia
• montaż elementów systemów oświetleniowych, telekomunikacyjnych, sygnalizacyjnych i odgromowych.
• prace przygotowawcze

Wymagania

• umiejętność czytania projektów
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. B – mile widziane
• chęć do pracy oraz nauki
• sumienność, dokładność
• umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie elektroinstalacyjnej będącej na rynku od ponad 12 lat.
• harmonogram pracy: od 8 do 12 godzin, 5 dni w tygodniu oraz możliwość pracy w soboty
• wynagrodzenie zależnie od wykonywanej pracy w akordzie, doświadczenia i kwalifikacji (średnie zarobki pracowników 6 300 zł netto – „na rękę”)
• umowę o pracę
• współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy
• możliwość rozwoju osobistego (możliwość awansu na stanowisko brygadzisty)
• stała praca, brak przestojów posezonowych
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.
Wypłata wynagrodzeń następuje 10 dnia następnego miesiąca, możliwe są zaliczki.

Chętnie nawiążemy współpracę z podwykonawcami i brygadami działającymi w tej samej branży.

Zapraszamy do kontaktu UA lub PL
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)