Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Sprzedawca w sklepie (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

DELFIN
  • Kęty, małopolskie pow. oświęcimski

Handlowiec

Umowa o pracę

Sieć Delfin to polski pracodawca z dużym potencjałem rozwojowym. Tworzymy zgrane zespoły na placówkach handlowych. Stawiamy na pozytywne relacje w codziennej pracy. Na każdym kroku dzielimy się wiedzą branżową i dobrymi praktykami.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: placówki handlowe w zależności od zapotrzebowania
(Nowa Wieś, Malec, Osiek, Witkowice, Wieprz, Polanka Wielka)

Stanowisko:
• Sprzedawca kasjer (praca na stałe)
• Pomoc sprzedawcy (praca dodatkowa)

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę zlecenie na czas przyuczenia
- umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe)
- stawka podstawowa 3490zł brutto + premie uznaniowe
- wsparcie opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
- upominki świąteczne
- paczki okolicznościowe

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta i kasy fiskalnej
- dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy
- ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
- aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia
- osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
- elastyczność do pracy na każdym dziale, w systemie dwuzmianowym i w weekendy (sobota i niedziela)

Jeśli jesteś zainteresowana/y - zgłoś się do nas!
Porozmawiajmy o współpracy.